Parandaloni gripin apo cdo semundje & shqetesim me produkte natyrale

Parandaloni gripin apo cdo semundje & shqetesim me produkte natyrale: -Qaj Organik -Uthull Molle, Dardhe, Kajsie, te kombinuar, Kaqe, Brekije -Vajra Esenciale/te kombinuar -Krema natyrale -Tuba t qajrave -Tinktura Agro Shqiponja ofron mbi 70 lloje te cajrave nga bime dhe fruta te malit te cilat kane nje ndikim shum te madh ne organizmin e njeriut duke luftuar semundje te ndryshme dhe shume njerez kane pasur…

Përfitimet Shëndetësore të Uthullës së Mollës

Përfitimet Shëndetësore të Uthullës së Mollës: -Rregullon nivelin e sheqerit në gjak -Ul kolesterolin -Ul presionin e gjakut -Qetëson dhimbjet e fytit -Përmirëson sistemin e tretjes -Ndihmon në humbje peshe -Lufton infeksionet kërpudhore në këmbë, lëkurë -Përmirëson shëndetin e lëkurës -Largon alergjitë sezonale Çajrat në formën më natyrale të tubave -Çaj Mali (Antibiotik natyral, kunder gripit, antioksidant) – Rigon i Bardhë (Antibiotik natyral, permirëson sistemin…

Trendafili i egër – KAÇA

Trendafili i egër – KAÇA Kjo bimë trajton shumë sëmundje në veçanti por mund të përdoret nga të gjithë pasi është krejt e shëndetshme dhe pa efekte anësore. ▫️PARANDALON DIABETIN ▫️NDIHMON PUNËT E ZEMRES ▫️LUFTON TE FTOHTIN ▫️TRAJTON PROBLEMET E LEKURËS ▫️TRAJTON ÇRREGULLIMET NË STOMAK ▫️FORCON SISTEMIN IMUNITAR -Për porosi online kontaktoni ne +38344403715 ose ne agroshqiponja@gmail.com

Dimri duhet kaluar në shtëpi me një filxhan çaji dhe një libër të mirë.

Dimri duhet kaluar në shtëpi me një filxhan çaji dhe një libër të mirë. Gjatë sezonit më të ftohtë, nuk ka mënyrë më të mirë për të rritur sistemin imunitar sesa një filxhan çaj aromatik dhe të shëndetshëm. Cilado qoftë qëllimi juaj – qetësimi, lehtësimi i rraskapitjes fizike, trajtimi i të ftohtit, gjumi i qetë ose thjesht fillimi i mirë i ditës, ky është pa…

MOLLË E EGËR (Malus Sylvestris)

  MOLLË E EGËR (Malus Sylvestris) 🍏Përmbajnë acide organike , por më shumë kan acid metalik; 🍏Molla e egër ka efekt të shkelqyeshëm kundër sëmundjes së sheqerit; 🍏në rastet e diarresë; 🍏Kundër acarimeve të grykës e faringut; 🍏Ndihmonë aneminë; 🍏Ul yndyrnat në gjak; 🍏Lufton yndyrën e krijuar në fytyrë; 🍏Largon zbokthin e flokëve; 🍏Lehtëson tretjen; 🍏Nxit rënien në peshë. Përdorimi: Në 3 gota uji zihen…

Agro Shqiponja kerkon te punesoje te rinj dhe te reja qe te punojne ne fidanishte. Mosha:17-30 vjeç

Agro Shqiponja kerkon te punesoje te rinj dhe te reja qe te punojne ne fidanishte. Mosha:17-30 vjeç   Ofrohet Kontrate pune 6 mujore ( Mundesi te vazhdimit te kontrates se punes) Perparesi kane te interesuarit nga fshati Terpeze dhe Lladrovc. Per te gjitha specifikat te kontaktohet ne viber& WhatsApp 044/403-715 049/407-166 Te interesuarit te paraqiten ne daten 25.03.2022 ne zyren e Agro Shqiponjes. Suksese!

Kultivimi i BMA-ve per 2022-en.

Kultivimi i BMA-ve per 2022-en..   Fermeret qe jane te interesuar te vazhdojne kultivimin e bimeve dhe po ashtu te tjeret qe jane te interesuar te kultivojne per here te pare ju njoftojme te lajmrohen nepermjet viber & whatsapp +386 49 665 244‪ +383 49 269 773‬ Mundesia e bashkepunimit ofrohet per te gjitha Komunat. Ju lutemi te dergoni te dhenat tuaja ne menyre qe…

Luftoni dhe parandaloni virozat e gripit apo çdo semundje!!

Luftoni dhe parandaloni virozat e gripit apo çdo semundje & shqetesim me produkte natyrale: -𝐐𝐚𝐣 𝐎𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐤 -𝐔𝐭𝐡𝐮𝐥𝐥 𝐌𝐨𝐥𝐥𝐞 -𝐕𝐚𝐣𝐫𝐚 𝐄𝐬𝐞𝐧𝐜𝐢𝐚𝐥𝐞/𝐭𝐞 𝐤𝐨𝐦𝐛𝐢𝐧𝐮𝐚𝐫 -𝐊𝐫𝐞𝐦𝐚 𝐧𝐚𝐭𝐲𝐫𝐚𝐥𝐞 Agro Shqiponja ofron mbi 60 lloje te cajrave nga bime dhe fruta te malit te cilat kane nje ndikim shum te madh ne organizmin e njeriut duke luftuar semundje te ndryshme dhe shume njerez kane pasur sukses e kane gjetur sherim nga…