Parandaloni gripin apo cdo semundje & shqetesim me produkte natyrale

Parandaloni gripin apo cdo semundje & shqetesim me produkte natyrale: -Qaj Organik -Uthull Molle, Dardhe, Kajsie, te kombinuar, Kaqe, Brekije -Vajra Esenciale/te kombinuar -Krema natyrale -Tuba t qajrave -Tinktura Agro Shqiponja ofron mbi 70 lloje te cajrave nga bime dhe fruta te malit te cilat kane nje ndikim shum te madh ne organizmin e njeriut duke luftuar semundje te ndryshme dhe shume njerez kane pasur…

Përfitimet Shëndetësore të Uthullës së Mollës

Përfitimet Shëndetësore të Uthullës së Mollës: -Rregullon nivelin e sheqerit në gjak -Ul kolesterolin -Ul presionin e gjakut -Qetëson dhimbjet e fytit -Përmirëson sistemin e tretjes -Ndihmon në humbje peshe -Lufton infeksionet kërpudhore në këmbë, lëkurë -Përmirëson shëndetin e lëkurës -Largon alergjitë sezonale Çajrat në formën më natyrale të tubave -Çaj Mali (Antibiotik natyral, kunder gripit, antioksidant) – Rigon i Bardhë (Antibiotik natyral, permirëson sistemin…

Trendafili i egër – KAÇA

Trendafili i egër – KAÇA Kjo bimë trajton shumë sëmundje në veçanti por mund të përdoret nga të gjithë pasi është krejt e shëndetshme dhe pa efekte anësore. ▫️PARANDALON DIABETIN ▫️NDIHMON PUNËT E ZEMRES ▫️LUFTON TE FTOHTIN ▫️TRAJTON PROBLEMET E LEKURËS ▫️TRAJTON ÇRREGULLIMET NË STOMAK ▫️FORCON SISTEMIN IMUNITAR -Për porosi online kontaktoni ne +38344403715 ose ne agroshqiponja@gmail.com